Gielda samochodowa OFERTA PRACY 

Szukasz dodatkowego źródła dochodu?  Posiadasz dostęp do internetu oraz aparat fotograficzny, a w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania działa giełda samochodowa? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy!

 

Na czym polega współpraca z serwisem Motooferty.net.pl?

Co tydzień na giełdach samochodowych swoje auta sprzedaje blisko 50 tysięcy potencjalnych klientów - wyzwaniem dla nas jest dotrzeć do nich z ofertą. W zakresie Twoich obowiązków będzie cotygodniowa obsługa wybranej przez siebie giełdy, efektywne pozyskiwanie ogłoszeń od osób sprzedających auta i zamieszczanie ich na Naszej stronie. Klient do wyboru ma aż 16 najpopularniejszych  serwisów z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, min.: otomoto.pl, moto.allegro.pl, moto.gratka.pl, autotrader.pl, mobile.eu, motooferty.net.pl. Duży wachlarz cenowy sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno osoby z cieńszym
portfelem, jak i te najbardziej wymagające.

Oto pakiety ogłoszeń, które będziesz oferował swoim klientom:

 

MINI:

- cena dla klienta: 5zł, Twoja prowizja: 3zł

ogłoszenie ukaże się w serwisach: motooferty.net.pl (30dni), bonus: SILVER

 

- cena dla klienta: 9zł, Twoja prowizja: 6zł

ogłoszenie ukaże się w serwisach: motooferty.net.pl (60dni), bonus: STRONA GŁÓWNA

 

STANDARD:

- cena dla klienta: 10zł, Twoja prowizja: 5zł

ogłoszenie ukaże się w serwisach: sprzedajemy.pl, olx.pl, motooferty.net.pl (14dni)

 

- cena dla klienta: 18zł, Twoja prowizja: 10zł

ogłoszenie ukaże się w serwisach: sprzedajemy.pl, olx.pl, motooferty.net.pl (28 dni), bonus: GOLD

 

OTOMOTO::

- cena dla klienta: 20zł, Twoja prowizja: 5zł

ogłoszenie ukaże się w serwisach: otomoto.pl, motooferty.net.pl (14dni)

 

- cena dla klienta: 40zł, Twoja prowizja: 10zł

ogłoszenie ukaże się w serwisach: otomoto.pl, motooferty.net.pl (28 dni), bonus: strona główna

 

 Możliwe jest takze wyróżnienie ogłoszenia spośród innych na stronie Motooferty.net.pl:

- strona główna 15zł [prowizja 10 zł]

- kolejnosć wyświetlania GOLD 10zł [prowizja 8 zł]

- kolejnosć wyświetlania SILVER 5zł [prowizja 4 zł]

- podświetlenie innym kolorem  6zł [prowizja 5 zł]

 

Ile można  zarobić podczas jednej giełdy? Średnio ok. 100 zł - górnej granicy oczywiście  nie ma, wszystko zależy od Twojej obrotności, czasu pracy, zdobycia stałych klientów..    W tym miejscu znajdziesz adresy auto-giełd w Polsce wraz z krótkim opisem oraz średnią liczbą pojazdów. Czy ogłoszenia mogą pochodzić jedynie z giełd? Oczywiście, że nie - w tygodniu możesz popracować np. nad komisami w swoim mieście (specjalna oferta - własna strona www w naszej domenie, możliwość negocacji cen, na życzenie wystawiamy również faktury VAT), wśród rodziny i znajomych z pewnością też znajdą się osoby  sprzedające auto.

Sposób rozliczenia

Dzięki podjęciu współpracy z czołowymi portalami z branży, możemy jednocześnie zapewnić niskie ceny ogłoszeń dla klienta  i wysokie prowizje dla Ciebie. Szukamy partnerów,  dlatego oferujemy średnio dwukrotnie wyższe zarobki niż inni. Nie wymagamy też żadnego wkładu finansowego na poczet przyszłych publikacji, rozliczenie następuje dopiero po obsłudze giełdy – płacisz tylko za fizycznie zebrane ogłoszenia. Wypłatę masz w dniu giełdy - poprostu zatrzymujesz swoją część prowizji, a wpłacasz jedynie pozostałą część zebranej kwoty.

Do pracy potrzebne Ci będą wydrukowane na własną rękę ulotki z Naszą ofertą, służące jednocześnie do uzupełnienia danych pojazdu. To jedyny wydatek, który trzeba ponieść.

Co należy zrobić, aby rozpocząć współpracę?

Załóż konto partnera na stronie , a następnie prześlij swój login oraz miasto, w którym chcesz pracować mailem na adres: praca@motooferty.net.pl lub barte3@gazeta.pl. W odpowiedzi otrzymasz niezbędne materiały do rozpoczęcia pracy.